Näitan kõiki 3 tulemust

Postitoed / Vajumispoldid

0 review(s)

Juhtiva puitehitiste ühendussüsteemide pakkujana on Pitzl seadnud endale eesmärgiks tooteid pidevalt edasiarendada ja optimeerida. Pitzli tootesarja kuuluvad kuum- või galvaaniliselt tsingitud postiankrud, rõdu- ja tarapostid ning ka liitmikühendussüsteemid ja post-pärlin-ühendused. Eriti kõrgete keskkonna vastupidavusnõuete korral pakume katmist ZiNiP pinnakattega. Loomulikult valmistame ka individuaalseid erilahendusi just teie vajaduste jaoks.
Kõik Pitzli postiankrud ja liitmikud saab kinnitada erinevate juhtivate tootjate (E-u-r-o-tec, Rothoblaas, Heco, Apolo MEA, Stafa, jne.) kinnitusvahenditega.

 

Kataloogid:

Peitliidesed

0 review(s)

Alates 2015. aastast on saadaval täielikult uuendatud usaldusväärsete HVP peitliitmike tootevalik.
Tänu muudetud mõõtmetele ja pidevale arendustööle kruvikinnituste sektoris oleme oma projekteerimise kontseptsioonis arvesse võtnud trendi väiksemate mõõtmete suunas. Seetõttu on uus seeria mitte üksnes tehniliselt soodsam, vaid ka tõhusam. Lisaks optimeeritud kaugusele servadest on kasutaja jaoks peamiseks eeliseks kasutatavate kruvide mitmekesisus. HVP liitmikud ei vaja spetsiaalseid kruvisid, vaid neid saab kasutada juhtivate tootjate(E-u-r-o-tec, Rothoblaas, Heco jne.) kvaliteetseid täiskeermega konstruktsioonikruvisid.

 

Kataloogid:

 

Lingid:

Näitan kõiki 3 tulemust