Firmast

why-01

Oleme motiveeritud meeskond

Meie meeskond on hästi motiveeritud ning tegutseb vastavalt järgmistele põhimõtetele:

* vastastikune usaldus

* professionaalsus

* konstruktiivne side

* ausus ja usaldusväärsus

Nende väärtustega loome aluse suurepärasele võimekusele pakkuda kõrgeimale kvaliteedistandardile vastavat kaupa ja teenust.

Teil on võimalus meid proovile panna ja ise selles veenduda.

why-01

Me armastame kvaliteeti

Parim kvaliteet tagab täiusliku tulemuse! Me armastame kvaliteeti ja oleme valinud oma partneriteks vaid tunnustatud ettevõtted euroopast kelle tooted on valmistatud kõrgeimate kvaliteedinormide alusel ja milledele on väljastatud kõik vajalikud tunnistused(sertifikaadid).

Oleme võtnud ülesandeks pakkuda klientidele parimaid konstruktiivseid lahendusi nii heli ja müra isoleerimisel, fassaadide ja müüritiste sidumisel,   puit-, teras-, ja betoonkonstruktsioonide kinnitamisel mille tagavad vaid kõrgeima kvaliteediga materjalid ja tarvikud.

Kindlasti leiame lahenduse ka kõige ekstreemsematesse tingimustesse!

why-01

Miks valida meid?

Oleme oma tegevusaja jooksul tõestanud paljudele tunnustatud ettevõtetele, et meie tooted ja teenused on kõrgeima kvaliteediga ning meiepoolt lubatud tarneajad on vettpidavad.

Tooteportfell sisaldab vaid kontrollitud kvaliteediga tooteid mis tagab nii meie kui klientide igakülgse rahulolu.

Kollektiiv teeb tööd kire ja pühendumusega, me naudime oma tööd, sest see meeldib meile.

Meie eesmärk ei ole olla suurim, vaid teeme kõik selleks, et olla parim!

Meid usaldatakse, sest meil on

  • Kontrollitud kvaliteet
  • Konkurentsivõimelised hinnad
  • Kiire tarne
  • Suurim tootevalik
  • Pidev areng ja uuenduslikud lahendused

Kliendi tagasiside

Kero Trading on olnud Ritsu heaks ja usaldusväärseks koostööpartneriks juba aastaid. Tegemist on ettevõttega, keda iseloomustavad märksõnad  ̶  kvaliteet, vastutulelikkus ja paindlikkus. Tänu laiale tootevalikule ja heale kvaliteedile saame alati kindlad olla, et ka meie klientide rahulolu on garanteeritud.

AS Ritsu tegevjuht, Elari Kivisoo, http://ritsu.ee

Elari Kivisoo

RAUAKAUPADE JA TÖÖRIISTADE KAUPLUS JÜRIS

Aastal 2012 avasime Jüris oma klientidele jaemüügipunkti, millest on tänaseks välja kasvanud kohalikule kogukonnale vägagi oluline ja tähtis rauakaupade kauplus. Tootevalik on laienenud ca 12000 artiklini. Meie kauplusest leiab endale kiirelt ja soodsalt nii ehitaja, torumees, elektrik, ventilatsioonipaigaldaja kui ka remondimehest pereisa ja aednikust vanaema. Tänu laiale ja kvaliteetsele tootevalikule, headele hindadele ja kiiretele tarnetele oleme võitnud oma klientide südamed. Lisaks hoiame kokku oma klientide aega ja säästame raha kuna kõik remondiks ja ehituseks vajalik rauakaup saab kiirelt ja soodsalt kohalikust kauplusest soetatud.

Oleme avatud:
E-R 8.30-18.00
L 10.00-15.00
P suletud

Veetorni 9
Jüri, Rae vald

  • +372 56103710/Telefon