Näitan kõiki 3 tulemust

Inertsiaalsed valuraamid

0 review(s)

Inertsiaalsed valuraamid on välja arendatud kasutamiseks masinatega, mis tekitavad suurel määral vibratsiooni või mis on väliste jõudude mõju all või mis on lihtsalt ebastabiilsed, kui need kinnitatakse otse vedru- või kummikinnitustele.

Betooniga täidetud IPF-tüüpi teras- raamide kasutamine võimaldab suure paindega / vähese paindumatusega kinnitussüsteeme kasutada nii, et need pakuvad äärmiselt head vibratsiooni- summutust ilma liigse liikumiseta. Kui vaja, saab süsteemile lisada silikoonsummutid (tüüp SFD), et ohjata liikumist siirdetingimustes nagu seadme käivitamine, seiskamine ja seadmerikked.

 

Kataloog:

Naturaalne kork

0 review(s)

Coresil on tõhus ja laialdase heakskii- du saanud vibratsioonisummutusma- terjal, mis on mõeldud peamiselt suure koormusega rakendusteks, kus on vaja summutada kesk- kuni kõrgsageduslik- ku müra.

Nende omadustega on Coresil saanud põhimaterjaliks trükipresside mürasum- mutuses, mida kasutatakse selliste tun- tud ajalehtede nagu The Telegraph ja The Sun trükikodades.

 

Kataloog:

Neopreeniga segatud kork

0 review(s)

Neopreeniga segatud korkmatid (NBC) on lihtne lahendus kõrgsageduslikule mürale ja vibratsioonile, mida tekitavad paljud tööstus- masinad.

Matid kinnitatakse kas otse masinapõhjale või otse põrandale, seejuures vajab kinnituspind minimaalset ettevalmistus – ei ole vaja tse- menti ega kiilpolte.

NBC on valmistatud korgigraanulitest, mis on neopreenkummivormi abil lehtedeks vormitud. Nende materjalide kombinatsioon annab suu- re koormustaluvuse ning materjalisegu talub õlisid, piiritust, vett ning jahutusvedelikke.

 

Kataloog:

Näitan kõiki 3 tulemust