Privaatsuspoliitika

See leht teavitab teid meie poliitikast, mis puudutab isikuandmete kogumist, kasutamist ja avaldamist, kui kasutate meie teenust.

Me ei kasuta ega jaga teie teavet kellegagi, välja arvatud käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud juhtudel.

Kasutame teie isikuandmeid teenuse osutamiseks ja täiustamiseks. Teenust kasutades nõustute teabe kogumise ja kasutamisega vastavalt käesolevale poliitikale. Kui käesolevas privaatsuspoliitikas ei ole teisiti määratletud, on selles privaatsuspoliitikas kasutatud mõistetel sama tähendus kui meie Tingimustes.

Teabe kogumine ja kasutamine

Meie teenuse kasutamise ajal võime paluda teil esitada meile teatud isikut tuvastav teave, mida saab kasutada teiega ühenduse võtmiseks või teie tuvastamiseks. Isikuandmed (“Isikuandmed”) võivad hõlmata, kuid mitte ainult:

Logiandmed

Kogume teavet, mille teie brauser saadab alati, kui meie teenust külastate (“logiandmed”). Need logiandmed võivad sisaldada teavet, nagu teie arvuti Interneti-protokolli (“IP”) aadress, brauseri tüüp, brauseri versioon, meie teenuse lehed, mida külastate, teie külastuse kellaaeg ja kuupäev, nendel lehtedel veedetud aeg ja muu statistika.

Küpsised

Küpsised on väikese andmemahuga failid, mis võivad sisaldada anonüümset unikaalset identifikaatorit. Küpsised saadetakse teie brauserisse veebisaidilt ja salvestatakse teie arvuti kõvakettale.

Kasutame teabe kogumiseks “küpsiseid”. Saate anda brauserile käsu keelduda kõigist küpsistest või anda märku küpsise saatmisest. Kui te aga küpsiseid ei aktsepteeri, ei pruugi teil olla võimalik mõnda meie teenuse osa kasutada.

Teenusepakkujad

Võime kasutada kolmandate osapoolte ettevõtteid ja üksikisikuid, et hõlbustada meie teenust, pakkuda teenust meie nimel, osutada teenusega seotud teenuseid või aidata meil analüüsida, kuidas meie teenust kasutatakse.

Nendel kolmandatel isikutel on juurdepääs teie isikuandmetele ainult nende ülesannete täitmiseks meie nimel ja nad on kohustatud neid mitte avaldama ega kasutama muul eesmärgil.

Turvalisus

Teie isikuandmete turvalisus on meile oluline, kuid pidage meeles, et ükski Interneti kaudu edastamise meetod ega elektrooniline säilitamisviis pole 100% turvaline. Kuigi me püüame kasutada teie isikuandmete kaitsmiseks äriliselt vastuvõetavaid vahendeid, ei saa me tagada nende täielikku turvalisust.

Lingid teistele saitidele

Meie teenus võib sisaldada linke teistele saitidele, mida me ei halda. Kui klõpsate kolmanda osapoole lingil, suunatakse teid selle kolmanda osapoole saidile. Soovitame tungivalt läbi vaadata iga külastatava saidi privaatsuspoliitika.

Meil ei ole mingit kontrolli ega vastuta kolmandate osapoolte saitide või teenuste sisu, privaatsuspoliitika ega tavade üle.

Seaduste järgimine

Avaldame teie isikuandmeid, kui seadus või kohtukutse seda nõuab.

Selle privaatsuspoliitika muudatused

Võime oma privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada. Teavitame teid kõikidest muudatustest, postitades sellele lehele uue privaatsuspoliitika.

Teil soovitatakse see privaatsuspoliitika perioodiliselt üle vaadata, et näha muudatusi. Selle privaatsuspoliitika muudatused jõustuvad siis, kui need sellele lehele postitatakse.

Võta meiega ühendust

Kui teil on selle privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võtke meiega ühendust.